Koenig & Bauer Rapida 106 - kiireim B1 formaadis trükimasin kiirusega 20000 p/h

Koenig & Bauer Rapida 75 Pro - uus B2 formaadis trükimasin

Koenig &Bauer RotaJET L - uue generatsiooni inkjet rulltrükimasin

Trükimaailm ja Flexum

AS Trükimaailm on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis loodi 1996. aasta suvel. Trükimaailm pakub oma klientidele ainult maailmas tunnustatud tootjate kaupu, unustamata sealjuures kiiret ja kvaliteetset teenindust.

Trükimaailm püüab oma klientidele igati abiks olla. Selleks on ettevõttesse tööle võetud trükieriala spetsialistid, kes tunnevad erinevaid trükitehnoloogiaid ja seal kasutatavaid seadmeid ning materjale.

Sõsarettevõte Flexum OÜ varustab aastast 2012 Baltikumi trükikodasid trükimaterjalide ja trükitarvikutega: pesuained trükikummidele ja valtsidele, trükivärvid (Pantone, CMYK, lakid), turvavärvid, vesilakid, niisutussüsteemi lisaained, trükikummid, trükiplaadid, flexovärvid ja - lakid, flexoplaadid, densitomeetrid ja spektromeetrid, Pantone kataloogid (värvikaardid) jpm.


Usaldusväärne partner pikaks ajaks.

Pakume oma klientidele täislahendusi

  • Trükiseadmete müük
  • Paigaldus
  • Hooldustööd
  • Trükimaterjalide müük

Võta meiega ühendust

Koenig & Bauer

Koenig & Bauer Grupp on kõige laiema tootevalikuga ja üks suurimaid trükimasinate tootjaid kogu maailmas. Koenig & Baueri peamine kompetents on innovatiivse tehnoloogia arendamine. Samuti pannakse suurt rõhku trükiseadmete tasuvusele.

KBA kodulehele

 

 

Uudised

RISO inkjet printerid ja duplikaatorid

02. detsember 2019

RISO toodab maailma kiiremaid inkjet printereid ja digitaalseid duplikaatoreid. Valikust leiab populaarsed ComColor GD printerid, millele on võimalik lisada erinevaid järeltöötluse võimalusi - ümbriku valmistamine, klammerdamine, liimköide, augustamine, voltimine. Samuti on saadaval kiired, kõrge resolutsiooniga ja erinevate värvide võimalustega duplikaatorid. 

Flexum OÜ on RISO esindaja Baltikumis. 

https://www.riso.com/

Pildiotsingu riso gd9630 tulemus

Trükimaailm / Flexum uudised Facebookis

26. november 2019

Jälgi meie tegemisi ka Facebooki vahendusel, et olla kursis viimaste uudistega! Lisame jooksvalt informatsiooni toodete ja teenuste kohta. 

https://www.facebook.com/Tr%C3%BCkimaailm-699212786780558/

Pildiotsingu facebook tulemus

 

 

Koenig & Bauer Rapida 76 installatsioon Soomes

10. mai 2019

Maikuus alustasime uue Koenig & Bauer Rapida 76-6L trükimasina installatsiooniga Soomes. Tegemist on 6-värvilise ja vesilaki sektsiooniga trükimasinaga. Masin on varustatud QCC kaamerasüsteemiga, ACR automaatse registrikaameraga ja täisautomaatse plaadivahetusega. 

Pildiotsingu rapida 76 tulemus