Trükimaailm AS ja Flexum OÜ

AS Trükimaailm on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis loodi 1996. aasta suvel. Algaastatest peale on Trükimaailma põhitegevuseks olnud trükikodade varustamine erinevate trükimaterjalide ning -seadmetega. Trükimaailm pakub oma klientidele ainult maailmas tunnustatud tootjate kaupu, unustamata sealjuures kiiret ja kvaliteetset teenindust. 

Sõsarettevõte Flexum OÜ varustab aastast 2012 Baltikumi trükikodasid trükimaterjalide ja trükitarvikutega: pesuained trükikummidele ja valtsidele, trükivärvid (Pantone, CMYK, lakid), turvavärvid, vesilakid, niisutussüsteemi lisaained, trükikummid, trükiplaadid, flexovärvid ja - lakid, flexoplaadid, densitomeetrid ja spektromeetrid, Pantone kataloogid jpm.

Trükimaailm ja Flexum püüavad oma klientidele igati abiks olla. Selleks on ettevõttesse tööle võetud trükieriala spetsialistid, kes tunnevad erinevaid trükitehnoloogiaid ja seal kasutatavaid seadmeid ning materjale. Firma tegeleb nii ofset-, digi- kui ka fleksotrükiga, samuti on saadaval materjalid ning seadmed ka disaineritele.

Trükimaailm AS on ametlik Koenig & Bauer AG esindaja Baltikumis ja Soomes. Trükimaailma kontorid asuvad  nii Tallinnas, Riias kui Vilniuses. Meie peamisteks tegevusaladeks on trükimasinate müük ja hooldus ning samuti tarnime seadmetele varuosi.

 

Võta meiega ühendust

Koenig & Bauer


Koenig&Bauer Grupp on kõige laiema tootevalikuga ja üks suurimaid trükimasinate tootjad kogu maailmas. Koenig&Baueri peamine kompetents on innovatiivse tehnoloogia arendamine. Samuti pannakse suurt rõhku trükiseadmete tasuvusele ja kiirusele.

KBA kodulehele

With clear strategy and new market appearance into the 3rd century | Koenig  & Bauer | we're on it.